הלוואות בערבות המדינה

עסקים רבים ניגשים להלוואות בערבות המדינה ומקבלים סירוב וזאת למרות שמגיעה להם הזכאות. מדוע?

הבנקים מאפשרים לבעלי עסקים קבלת הלוואות בערבות המדינה דרך מספר קרנות, אולם תהליך האישור של ההלוואת הנ"ל הוא ארוך, מסורבל, רווי מחסומים ביורוקרטיים רבים וניירת טובענית. הלוואות בערבות מדינה הן הלוואות מסובסדות בתנאים יוצאי דופן, אשר משתייכות לאשראי חוץ בנקאי, והם פתרון מעולה לבעלי עסקים שצריכים אשראי נוסף מחוץ לבנק. הלוואה בתנאים אטרקטיביים בערבות המדינה יכולה להוות גלגל הצלה עבור עסקים רבים אשר נתקלים בקושי בגיוס אשראי או בקושי תזרים מזומנים.
הבעיה הקשה בתחום הנל היא שאם לא מגישים את הבקשה בצורה נכונה , מקצועית ומסודרת יש ואפשר שהתשובה תהיה שלילית וחבל שכך.
ישנם בעלי עסקים אשר מנסים לחסוך את עלות היועצים ומגישים בכוחות עצמם , ואכן הם חוסכים את העלות אך גם מקבלים סירוב ומפסידים את האופציה הזו.

אנחנו בראש פיננסי מומחים בעריכת והגשת בקשות כאלה עבור בעלי העסקים באופן מקצועי ומדוייק, מה שמבטיח טיפול מהיר בבקשה ותהליך אישור מזורז.
חשוב לציין שאנחנו בראש פיננסי גובים תשלום חד פעמי עבור הטיפול בהגשת הבקשה – וללא תוספת אחוזים מההלוואה שתתקבל, זאת בניגוד למקובל בענף! החלטה זו באה מתוך אותו ערך אשר משקף את חברתנו והוא יושרה!

בתהליך זה ישנה בירוקרטיה, בקרות, ועדות וכדומה, אולם אם עובדים נכון יש ואפשר תוך 60 יום הכספים יגיעו לעסק. כמובן שזה תלוי בשיתוף פעולה של בעל העסק והמצאת ניירת מבוקשת במהירות, אך ניסיוננו מעיד על עסקים שקיבלו את הכספים בתוך 60 יום מתחילת התהליך ולעיתים רחוקות אף פחות, תלוי בעומסים על הקרנות. פנו עוד היום למומחי ראש פיננסי לבדיקת זכאות ויעוץ מקצוע. 050-8214448

בימים כתיקונם הכסף מגיע תוך כ -3 חודשים. אולם עקב מצב הקורונה ונכון לעכשיו, קוצרו משמעותית זמני הטיפול ועומדים על כ 9 ימי עסקים בקרנות + כ 9 ימי עסקים נוספים לטיפול בתהליך לבקשות שמגיעות כרגע.

פנו עוד היום למומחי ראש פיננסי לבדיקת זכאות ויעוץ מקצוע. 

לחץ על המספר לשיחת טלפון ללא התחייבות 050-8214448

אנו בראש פיננסי מגלים גמישות רבה בנושא אפשרויות התשלום. זאת מתוך סולידריות למצב העסקים במשק.  הוחלט שלא לגבות אחוזים מתוך כספי ההלוואה המתקבלים בניגוד למקובל בענף. 

ניתן לשלם במגוון דרכים את העלות החד פעמית של הטיפול:

  1. מימון ופריסה ל-36 תשלומים בריבית מופחתת (בכפוף לאישור גוף המימון).
  2. תשלום בכרטיס אשראי בפריסה עד 10 תשלומים.
  3. מקדמה של מחצית הסכום בהעברה בנקאית ופריסת היתרה בכרטיס אשראי.

פנו עוד היום למומחי ראש פיננסי לבדיקת זכאות ויעוץ מקצוע. 

לחץ על המספר לשיחת טלפון ללא התחייבות 050-8214448

הלקוחות שלנו ממליצים

184,000 ₪ מינוס קבוע בעו"ש הריבית על המינוס הזה 13% לשנה כן, קראתם נכון. זהו מצב החשבון של גן הילדים שהגיע לטיפולינו בחברה, ואם זה

קרא עוד »

יעוץ עסקי לצהרון

עוד צהרון. לא יאומן. 16 ילדים, כמעט כולם קבועים. הכנסות יפות, כמעט 20 אלף שח. מוניטין של שנים, אוכל נקי, ים של חום ואהבה, שמה

קרא עוד »