ייעוץ משכנתאות

בעת לקיחה או מחזור של משכנתא הבנק תמיד יכוון להשגת האינטרסים שלו ולא שלכם ויש לו יתרון עצום עליכם – הוא משחק במגרש הביתי שלו! מומחי ראש פיננסי מכירים היטב את הכללים וידאגו לשמור על האינטרסים שלכם!

 רבים מן האנשים אשר רוצים לקנות נכס ולקחת משכנתא אינם מבינים באמת את משמעות המושג משכנתא ואת ההשלכות העתידיות של המשכנתא על חייהם בהמשך הדרך. משכנתא זו בעצם הלוואה לרכישת נכס אשר ניתנת כנגד שעבוד הנכס. הנכס יישאר משועבד כל זמן שהמשכנתא קיימת וישוחרר משעבוד אך ורק כשתסתיים הלוואת המשכנתא או תיפרע במלואה.
בישראל ניתן לקחת משכנתא בפריסה ארוכה יחסית עד 30 שנים. תנאי המשכנתא לרבות מסלולים, ריביות וכן תמהילים שונים מצריכים אישור מראש של הבנק / הגוף המלווה ואישור זה כפוף ללא מעט פרמטרים אשר הלווה נדרש להוכיח בעת הגשת בקשת המשכנתא תחת רגולציה קשה וקפדנית של בנק ישראל.
אם אתם מתכננים לקחת משכנתא חשוב מאוד שלא תוותרו על ליווי של יועץ משכנתא מוסמך!!! יועץ מטעמנו ילווה אתכם לאורך כל התהליך, יגן עליכם מפני האינטרסים של הבנק ( מדובר בגוף בנקאי שמטרתו להרוויח ולכן תמיד יציג מה שטוב עבורו ולא מה שטוב עבורכם…), יציג בפניכם את התפתחות המשכנתא בהמשך הדרך ואת הריביות וההצמדות שאתם צפויים לשלם (דבר אשר לא קורה בבנק ללא יועץ!) ויסייע לכם לקחת משכנתא בתנאים האופטימליים והנכונים ביותר עבורכם!
חשוב לציין כי רבים מן המקרים שבהם לקוחות סורבו לקבל משכנתא על סמך הנתונים אשר מסרו והניירת אשר הציגו בבנק הפכו להצלחה אדירה לאחר מעורבות שלנו כיועצי משכנתא שיציגו אותם באופן מקצועי מול הבנקים !!! אנחנו יודעים כיצד להציג את הנתונים בצורה נכונה יותר לבנק, לתת ללקוח הנחיות לסידור החשבון טרם לקיחת המשכנתא, להגיש את הלקוח בבנקים הנכונים לו בהתאם לנתוני הבקשה (לכל בנק יש את החוזקות והחולשות שלו בסוגי תיקים ומקרים), לבנות תמהיל נכון יותר ללקוח בהתאם לתקופה ומצב השוק בנקודת זמן ספציפית ובכך בעצם להציג לבנק רמת סיכון נמוכה יותר עבורו מה שיאפשר לקבל תנאי משכנתא טובים יותר עבור הלקוח.
דבר שכזה שווה לכם מאות אלפי שקלים של חסכון , אחרי הכול משכנתא זו אחת מההחלטות הכלכליות החשובות ביותר בחייכם וכנראה ההלוואה הגדולה ביותר שתיקחו בחייכם, לכן חשוב לנו להפוך אותה לנכונה ומשתלמת ככל האפשר ולחסוך לכם כמה שיותר כסף בדרך הזו!  

יש לך שאלה בנושא? תרצה להתייעץ איתנו?

הלקוחות שלנו ממליצים

"אני רוצה את המשכנתא שלי חצי קבועה צמודה וחצי בפריים, בנוסף אני רוצה שזה יהיה בבנק X כי מכירים אותי שם והבנקאית חברה שלי. אני רוצה את זה ל 30 שנה ולהחזיר את המינימום האפשרי. אגב הוצאתי כבר אישור עקרוני מהבנק הזה."

"אני רוצה את המשכנתא שלי חצי קבועה צמודה וחצי בפריים, בנוסף אני רוצה שזה יהיה בבנק X כי מכירים אותי שם והבנקאית חברה שלי. אני

קרא עוד »

"תדעו שצלצלנו אליכם כי חבר יקר המליץ עליכם, חייבת להגיד שאנחנו ממש סקפטיים ואנחנו שניה מלבטל את החוזה ולוותר על הכל מרוב שאנחנו מיואשים"!

"תדעו שצלצלנו אליכם כי חבר יקר המליץ עליכם, חייבת להגיד שאנחנו ממש סקפטיים ואנחנו שניה מלבטל את החוזה ולוותר על הכל מרוב שאנחנו מיואשים"! אילו

קרא עוד »

הצעד המשמעותי בחיי

כאן פגשתי בו לראשונה..
כאן חלמתי חלום שלא האמנתי שיבוא יום ויתגשם.
למעשה עד היום אני לא באמת מאמינה שהחלום התגשם ❗
נפגשנו, הוא בחן מספרים, הרכיב לי תכנית הבראה כללית שאליה נצמדנו במשך חצי שנה.
חצי שנה לא קלה של ויתורים, התנהלות מאוד מבוקרת אבל מדויקת והתוצאות לא איחרו להגיע.
נפגשים עם קבלן, בוחרים דירה,
זה באמת קורה לי ❓❓❓
החלום שלי מתגשם?
הכל אפשרי אחרי דרך של אימון כלכלי והתנהלות נכונה
שמובילה ללקיחת משכנתא בתנאים מעולים.
וזהו !
כל מה שנשאר זה לחלום איך לעצב את הדירה שלי ????
גם לכם מגיע להגשים את החלום שלכם ????️
צלצלו אלינו וגם אתם יכולים להיות שם!
https://bit.ly/3u38utw
???????? 0508214448 ????????
נחום בסה ליווי פיננסי
אבישי קאשי יועץ משכנתאות

קרא עוד »

זה הזמן להשקיע בנדל"ן

זה הזמן להשקיע בנדל"ן ????️????
כל חודש אתם מנסים לחסוך כדי לקנות דירה ❓
בואו להבין איך עושים כבר עכשיו את הצעד להצלחה ❗
דירות החל מ-990,000 ₪ להשקעה במגוון פרויקטים רחבי הארץ.
10% מקדמה בלבד, והשאר במסירת הנכס! תשואה של 20% בעסקה!
אפשרות למסלול הבטחת שכ"ד ל 3 שנים ראשונות.
ואם זה לא מספיק, אז :
???? אנחנו נבנה לכם תוכנית פיננסית להשגת הצעד.
???? אנחנו נדאג לעזור לכם בהשגת המימון להון העצמי.
???? אנחנו נעמיד לכם את המשכנתא בתנאים הטובים ביותר.
???? אנחנו נעזור לכם לבחור את הנכס המתאים ביותר עבורכם.
???? אנחנו נלווה אתכם בדרך החדשה עד קבלת המפתח לדירה.
לפרטים נוספים חייגו – ???? 050-8214448 ????
או שלחו הודעה בוואטסאפ – ???????? https://bit.ly/3u38utw ????????
ההנחות וההטבות בהתאמה לכל פרויקט.
מלאי הדירות המוזלות מוגבל. ט.ל.ח.
נחום בסה ליווי פיננסי
אבישי קאשי יועץ משכנתאות

קרא עוד »

מחזור בחל"ת

קרדיט לצילום Y-NET GETTYMAGES
פנה אלינו לקוח בשבוע שעבר לצורך מחזור במפגש האבחון שלנו גילינו שאשתו בחל"ת , מה שבעצם מאפשר מחזור פנימי בלבד בשלב שכזה ומבטל את החיסכון הגדול הפוטנציאלי בבנקים חיצונים.
בתוך המפגש הבנו שהוא נמצא בגרעון חודשי ביחס להוצאות והכנסות בחודשים האחרונים מאז שאשתו נמצאת בחלת והמינוס רק גדל וגדל, במקרה זה בחרנו להיות שירותים עבורו ולייעץ לו לנצל את זכאותו להקפאת המשכנתא למשך חצי שנה עד אשר תתבהר התמונה, בנוסף הבהרנו לו שאם לא יעשה זאת כרגע לא יוכל לעשות זאת בהמשך בשל החלטת בנק ישראל, הלקוח הודה לנו מקרב לב והתרגש לנוכח המקצועיות והיושרה שלנו במפגש ואין לנו ספק כי עוד ניפגש בהמשך הדרך למחזור משכנתא לכשאשתו תחזור למעגל העבודה . חברים יקרים חשוב לנו להדגיש כאן כי כל מי שלא ניצל את זכאותו להקפיא את המשכנתא יכול לעשות זאת עד 31.12.2020 בלבד מועד אחרון לפי בנק ישראל, אז מי שממש חייב זה הזמן, תזכרו שזה לא מומלץ בכל מצב כי בסופו של דבר אתם משלמים ריבית ותחזירו לאחר מכן החזר גבוה יותר. תמיד שמחים לעבוד תחת הערכים שבחרנו , נשמח לייעץ ולהיות כאן בשבילכם : אבישי 050-8657519, נחום 050-8214448

קרא עוד »

גרירת משכנתא בזמן קורונה! הלקוחה המקסימה הזו הגיעה אלי לאחר שאפסו כוחותיה לבצע פעולה כה פשוטה של גרירת משכנתא מנכס נמכר לנכס נרכש.

גרירת משכנתא בזמן קורונה! הלקוחה המקסימה הזו הגיעה אלי לאחר שאפסו כוחותיה לבצע פעולה כה פשוטה של גרירת משכנתא מנכס נמכר לנכס נרכש. בבנק שלה

קרא עוד »

"וואו אתה רציני? ,אנחנו חוסכים 300,000 ₪ במשכנתא? איך יכול להיות כל כך הרבה? מה עבדו עלינו? הבנקאית הייתה כל כך נחמדה ואדיבה. אתה בטוח במה שאתה אומר" ?

"וואו אתה רציני? ,אנחנו חוסכים 300,000 ₪ במשכנתא? איך יכול להיות כל כך הרבה? מה עבדו עלינו? הבנקאית הייתה כל כך נחמדה ואדיבה. אתה בטוח

קרא עוד »

פנה אלי בחור בן 30 שבור וחסר בטחון כמעט לחלוטין לאחר פרידה כואבת מאשתו ומרגיש שכל עולמו חרב עליו. הקשבתי בהאזנה רבה לבחור שכל חייו עוד לפניו והוא ממש לא רואה את זה ומרגיש שאין לו עתיד או תקוה.

פנה אלי בחור בן 30 שבור וחסר בטחון כמעט לחלוטין לאחר פרידה כואבת מאשתו ומרגיש שכל עולמו חרב עליו. הקשבתי בהאזנה רבה לבחור שכל חייו

קרא עוד »

"אתה חייב לעזור לי אני ממש מיואשת… 25 שנה אני משכירה דירה, נמאס לי כבר… ( דמעות בעיניה) עם כל תשלומי השכירות אני חושבת שיכולתי כבר לשלם על שני בתים ."

"אתה חייב לעזור לי אני ממש מיואשת… 25 שנה אני משכירה דירה, נמאס לי כבר… ( דמעות בעיניה) עם כל תשלומי השכירות אני חושבת שיכולתי

קרא עוד »
380.000 שח חסכון במשכנתא ייוץ משכנתאות ראש פיננסי

380.000 שח חסכון במשכנתא

380.000 שח חסכון במשכנתא! ככה נראה הזוג שסיים כרגע מחזור משכנתא בליווי של "ראש פיננסי"! הם החליטו להישאר עם אותו החזר, לא להפחית את התשלום

קרא עוד »