הרצאות וקורסים

אחרי עשור בתחום אנחנו מאמינים שמקצוענות צריך להפיץ ולהעביר הלאה. אתם מוזמנים להרצאות ולקורסים שלנו מבית "ראש פיננסי"

במסגרת תהליכי האימון והייעוץ שאנחנו מעבירים בעשור האחרון לבתי עסק ומשפחות בישראל אנו נתקלים גם במגזר העסקי וגם במגזר הפרטי בחוסר ידע משווע, חוסר הבנה, והעדר חינוך פיננסי, אשר גורמים ללקוחות לעשות טעויות רבות שהמחיר עליהן הוא כבד מנשוא. מתוך כך החלטנו להעביר את הניסיון והמקצועיות שלנו בהרצאות ממוקדות ובקורסים מקצועיים על מנת להגביר המודעות ולשנות דפוסי התנהגות והרגלים מעכבים הקיימים בעולמנו מחד, ולפקוח את עיניי אלה המבקשים לצמוח ולמקסם את יכולתם מאידך.
מתוך הרצון לקדם את החזון הנ"ל בחרנו להעביר את ההרצאות והקורסים שלנו.

עושים עסקים בישראל (הרצאה / קורס)

למידת התנהלות נכונה בעסק, התמודדות והערכות בעל העסק בעולם המיסוי, פתרונות אשראי, פיתוח מוצרים, תמחור נכון , יצירת שתפ"ים מקדמים, חזון וערכים , יצירת שיטה , בידול עסקי, להפוך את העסק למותג, תוכנית שיווקית, אסטרטגיית וניהול מכירות, תסריטי שיחה, ניהול עובדים, תחזית עסקית, תזרים מזומנים, טעויות נפוצות של בעלי עסקים והשפעתן על העסק, הרגלים מעכבים או מקדמים.

לחזות את העסק שלך (הרצאה / קורס)

בניית תחזית עסקית ע"י בעל העסק באופן עצמאי וללא תלות, למידת כל הקטגוריות של תחזית עסקית, הבנה של המוצר ככלי עבודה ובקרה בעסק, ניהול תזרים עסקי, ביצוע מאזן בוחן.

יוצאים לעצמאות כלכלית (הרצאה / קורס)

למידה הנוגעת בעולם האימון הכלכלי, שינוי דפוסי התנהגות כלכליים, חינוך פיננסי, ניהול תקציב, עולם האשראי והבנקאות, קבלת החלטות מבוססות יכולת בבית / בעסק, כלים לשמירת תוצאות לאורן טווח.

סודות מעולם המשכנתאות (הרצאה / קורס)

ניתוח עולם המשכנתאות והמערכת הבנקאית, טיפים ללקיחת משכנתא חדשה או מחזור משכנתא, רגולציה ומכשולים בעולם המשכנתאות בשנת 2021 , הסודות הנמצאים מאחורי הקלעים בעולם המשכנתאות.

להשקיע בנדל"ן מבלי לשקוע (הרצאה / קורס)

כלים ומיידעים להשקעות נדלן חכמות, עסקאות השבחה, עסקאות מניבות, מינוף ומימון אטרקטיביים בתחום הנדל"ן, עולם המיסוי בעסקאות נדלן, כיצד לבחור בין העסקאות השונות, השקעות בארץ ובחו"ל.

הקורסים של "ראש פיננסי" בנויים לקהל הרחב, ללא צורך בידע בסיסי כל שהוא. הרעיון הוא שכל משתתף בקורס יוכל לרכוש ידע ומקצועיות גם אם אין לו בסיס כזה או אחר, ולצאת מהקורס מחוזק, ממוקצע, ובטוח בעצמו ובמה שלמד. הקורסים מועברים בשפה פשוטה, קלה להבנה, נוחה ונעימה, בצורת דיאלוג עם הקבוצה , שיח משותף ואווירה נעימה, לצד העברת כל החומר בהתאם לסילבוס בכל קורס וקורס.
כלל אנו מאמינים שהלמידה הטובה ביותר הינה באופן פרונטאלי . השאלות, התשובות, התרגול, הכל מתבצע טוב יותר ומועיל יותר לקורסיסט באופן פרונטאלי, יחד עם זאת אנו עובדים לפי התו הירוק ואו מגבלות הקורונה, מבינים את הצורך באנשים שמעדיפים להשתתף בזום. אם וכאשר יהיו משתתפים שירצו / יאלצו להשתתף בזום נאפשר זאת ונעביר את השיעורים בזום במקביל להעברתם באופן פרונטאלי.
את עלות הקורס ניתן לשלם במגוון ערוצי תשלום, אולם למי שאין באפשרותו לשלם ניתן להעמיד מימון של עד 60 תשלומים בהוראת קבע!!! ( מותנה באישור מימון בהתאם למצב הלקוח ) לכל קורס יש את העלות שלו,ותנאי התשלום שלו, אולם חשוב מאוד לציין כי סיום הקורס בהצטיינות וקבלת תעודה מאפשרת למשתתף להתחיל להרוויח כסף בתחום הנלמד, כך שמומלץ להביט על התשלום כהשקעה ולא כהוצאה. בנוסף אנחנו עושים כל שבאפשרותינו כדי לעזור למשתתפים בכל תחום אפשרי , על מנת להפוך את הנלמד למקור הכנסה, אם זה בקשירת קשרים, הכוונה לבעלי עסקים מתחילים, וכדומה.